MS24266R14T12P9-LC
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R14T12P9-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE
Fitxak: MS24266R14T12P9-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS24266R14T12P9-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R14T12P9-LC fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2018 pcs Datuen fitxa MS24266R14T12P9-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 14-12
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Beste izenak CMS24266R14T12P9-LC Orientazio 9
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Coupling Nut Diametroa 1.141" (28.98mm) Harremanetarako mota Crimp