MS24266R14B12P9-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R14B12P9-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE
Fitxak: MS24266R14B12P9-LC.pdf
  • Mezua
MS24266R14B12P9-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R14B12P9-LC fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2485 pcs Datuen fitxa MS24266R14B12P9-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 14-12
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Beste izenak CMS24266R14B12P9-LC Orientazio 9
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Coupling Nut Diametroa 1.141" (28.98mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 16 Power (3), 20 Power (9) Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS24266R14B12P6-LC
MS24266R14B12P6-LC
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 12POS INLINE
Stockean: 2224 pcs
Deskarga: MS24266R14B12P6-LC.pdf
RFQ
MS24266R14B12S6 W/BS
MS24266R14B12S6 W/BS
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Stockean: 1280 pcs
Deskarga: MS24266R14B12S6 W/BS.pdf
RFQ
MS24266R14B12P9
MS24266R14B12P9
deskribapena: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP