MS24266R12T12SN
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24266R12T12SN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak:
1 pcs
5 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MS24266R12T12SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24266R12T12SN fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1449 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Anodized
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-26500
RoHS egoera Bulk Beste izenak CMS24266R12T12SN
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24266R12T12SN Diametro handiak hornituak 12-12
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP Uneko balorazioa -