MS24264R22T55S9-LC
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24264R22T55S9-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Fitxak: MS24264R22T55S9-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS24264R22T55S9-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24264R22T55S9-LC fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1899 pcs Datuen fitxa MS24264R22T55S9-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-55
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Beste izenak CMS24264R22T55S9-LC Orientazio 9
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 55 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Power Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS24264R24B43P6-LC
MS24264R24B43P6-LC
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT
Stockean: 1114 pcs
Deskarga: MS24264R24B43P6-LC.pdf
RFQ
MS24264R22T55S8-LC
MS24264R22T55S8-LC
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT
Stockean: 1932 pcs
Deskarga: MS24264R22T55S8-LC.pdf
RFQ
MS24264R22T55S9
MS24264R22T55S9
deskribapena: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP