MS24264R22T19S6
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24264R22T19S6
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS24264R22T19S6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24264R22T19S6 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1086 pcs Datuen fitxa
RoHS egoera Bulk Beste izenak CMS24264R22T19S6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24264R22T19S6 Diametro handiak hornituak 22-19
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Uneko balorazioa -