MS24264R22B32PN
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24264R22B32PN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 957 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 957 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
MS24264R22B32PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24264R22B32PN fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 957 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Anodized
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-26500
RoHS egoera Bulk Beste izenak CMS24264R22B32PN
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24264R22B32PN Diametro handiak hornituak 22-32
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Uneko balorazioa -