MS24264R22B12P7-LC
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24264R22B12P7-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT
Fitxak: MS24264R22B12P7-LC.pdf
  • Mezua
MS24264R22B12P7-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24264R22B12P7-LC fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1360 pcs Datuen fitxa MS24264R22B12P7-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-12
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Anodized
Series Military, MIL-DTL-26500 Packaging Bulk
Beste izenak CMS24264R22B12P7-LC Orientazio 7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12 (Power)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Epoxy, Glass Filled Ingress Protection Environment Sealed
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 12 Power Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS24264R20T41PN-LC
MS24264R20T41PN-LC
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Stockean: 2446 pcs
Deskarga: MS24264R20T41PN-LC.pdf
RFQ
MS24264R22B12P7
MS24264R22B12P7
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP