MS24264R20B25S7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24264R20B25S7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 25POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 914 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
  • Mezua
MS24264R20B25S7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24264R20B25S7 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT FMALE 25POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 914 pcs Datuen fitxa
RoHS egoera Bulk Beste izenak CMS24264R20B25S7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24264R20B25S7 Diametro handiak hornituak 20-25
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 25 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT FMALE 25POS GOLD CRIMP Uneko balorazioa -
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala 7
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS24264R20B25PY
MS24264R20B25PY
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT MALE 25POS GOLD CRIMP
Stockean: 1235 pcs
Deskarga: MS24264R20B25PY.pdf
RFQ
MS24264R20B25S7-LC
MS24264R20B25S7-LC
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 25POS PNL MT