MS24264R18B31PN
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24264R18B31PN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS24264R18B31PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24264R18B31PN fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1359 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Anodized
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-26500
RoHS egoera Bulk Beste izenak CMS24264R18B31PN
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 31
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24264R18B31PN Diametro handiak hornituak 18-31
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 31 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP Uneko balorazioa -