MS24264R18B14S9
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24264R18B14S9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
  • Mezua
MS24264R18B14S9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24264R18B14S9 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1256 pcs Datuen fitxa
RoHS egoera Bulk Beste izenak CMS24264R18B14S9
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24264R18B14S9 Diametro handiak hornituak 18-14
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP Uneko balorazioa -