MS24264R16T24S7
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24264R16T24S7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS24264R16T24S7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24264R16T24S7 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1534 pcs Datuen fitxa
RoHS egoera Bulk Beste izenak CMS24264R16T24S7
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24264R16T24S7 Diametro handiak hornituak 16-24
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Uneko balorazioa -