MS24264R14B12PY
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS24264R14B12PY
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MS24264R14B12PYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS24264R14B12PY fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1630 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Anodized
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-26500
RoHS egoera Bulk Beste izenak CMS24264R14B12PY
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS24264R14B12PY
Diametro handiak hornituak 14-12 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold deskribapena CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Uneko balorazioa - Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Harremanetarako materiala Y Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS24264R14B12S6-LC
MS24264R14B12S6-LC
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT
Stockean: 2300 pcs
Deskarga: MS24264R14B12S6-LC.pdf
RFQ
MS24264R14B12P8-LC
MS24264R14B12P8-LC
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 12POS PNL MT
Stockean: 2213 pcs
Deskarga: MS24264R14B12P8-LC.pdf
RFQ
MS24264R14B12PY-LC
MS24264R14B12PY-LC