MPB80-3300
BelBel
MPB80-3300 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPB80-3300
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 80W
Fitxak: MPB80-3300.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MPB80-3300ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPB80-3300 fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 80W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5998 pcs Datuen fitxa MPB80-3300.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 12V
Tentsioa - Irteera 2 5V Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 2.6kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
Series MPB80 Energia (Watts) 80W
Beste izenak 179-2015 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 3 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da Yes
Eraginkortasuna 73% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 3 Output 3.3V 5V 12V 7A, 3A, 400mA 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 7A, 3A, 400mA Homologazioak CE
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPB3
MPB3
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: BOX STEEL GRAY 7.31"L X 3.06"W
Stockean: 1381 pcs
Deskarga: MPB3.pdf
RFQ
MPB2
MPB2
deskribapena: BOX STEEL GRAY 5.44"L X 3.06"W
Stockean: 1759 pcs
Deskarga: MPB2.pdf
RFQ
MPB80-3000
MPB80-3000
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 80W
Deskarga: MPB80-3000.pdf
MPB30
MPB30
deskribapena: BOX STEEL GRAY 14.44"L X 9.81"W
Stockean: 363 pcs
Deskarga: MPB30.pdf
MPB6
MPB6
deskribapena: BOX STEEL GRAY 8.81"L X 5.31"W
Stockean: 989 pcs
Deskarga: MPB6.pdf
fabrikatzaileak: Staco Energy Products Co.
deskribapena: POWER TRANSFRMR 2CH MP CONTROLLR
Deskarga: MPB2.pdf
MPB25
MPB25
deskribapena: BOX STEEL GRAY 12.56"L X 9.81"W
Stockean: 530 pcs
Deskarga: MPB25.pdf
MPB20
MPB20
deskribapena: BOX STEEL GRAY 12.56"L X 8.31"W
Stockean: 676 pcs
Deskarga: MPB20.pdf
fabrikatzaileak: Bel