MBC60-3000G-2
BelBel
MBC60-3000G-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBC60-3000G-2
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CNVRTR 5.2V 12.5V -12.8V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
  • Mezua
MBC60-3000G-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBC60-3000G-2 fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CNVRTR 5.2V 12.5V -12.8V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1702 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -12.8V
Tentsioa - Irteera 2 12.5V Tentsioa - Irteera 1 5.2V
Tentsioa - isolamendua 4.242kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Series MBC60 Energia (Watts) 60W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 3
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da Yes Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 3 Output 5.2V 12.5V -12.8V 8A, 3A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 8A, 3A, 500mA
Homologazioak CE, CSA eskaerak Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MBC60-1048G-2
MBC60-1048G-2
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V 60W
Stockean: 2475 pcs
Deskarga:
RFQ
MBC60-3001G
MBC60-3001G
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: AC/DC CNVRTR 5.2V 24V -12.8V 60W
Stockean: 1360 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: AC/DC CNVRTR 5.2V 12.5V -12.8V