MBC550-1T12
BelBel
MBC550-1T12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBC550-1T12
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 150/550W
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 388 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 388 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
MBC550-1T12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBC550-1T12 fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 150/550W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 388 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Series MBC550 Energia (Watts) 150W (550W Forced Air)
Beste izenak 179-2859 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 9.17A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 9.17A Homologazioak CE