MBC40-3001G
BelBel
MBC40-3001G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBC40-3001G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CNVRTR 5.2V 24V -12.8V 40W
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
  • Mezua
MBC40-3001Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBC40-3001G fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CNVRTR 5.2V 24V -12.8V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1780 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -12.8V
Tentsioa - Irteera 2 24V Tentsioa - Irteera 1 5.2V
Tentsioa - isolamendua 4.242kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Series MBC40 Energia (Watts) 40W
Beste izenak 179-2553 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 3 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 3 Output 5.2V 24V -12.8V 6A, 1A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 6A, 1A, 500mA Homologazioak -