MBC40-1005G-2
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBC40-1005G-2
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5.1V 40W
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
32 pcs
  • Mezua
MBC40-1005G-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBC40-1005G-2 fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 5.1V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3364 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5.1V
Tentsioa - isolamendua 4.242kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Series MBC40 Energia (Watts) 40W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 8A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 8A