MBC150-1T48G
BelBel
MBC150-1T48G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBC150-1T48G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 110/150W
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
MBC150-1T48Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBC150-1T48G fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 110/150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1132 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 5.9kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.32" H (101.6mm x 50.8mm x 33.6mm)
Series MBC150 Energia (Watts) 110W (150W Forced Air)
Beste izenak 179-2622 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.08A Homologazioak -