MBC120-1024L-2
BelBel
MBC120-1024L-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MBC120-1024L-2
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 100W
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
42 pcs
  • Mezua
MBC120-1024L-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MBC120-1024L-2 fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1521 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 3.00" L x 2.00" W x 1.18" H (76.2mm x 50.8mm x 30.1mm)
Series MBC120 Energia (Watts) 100W (120W Forced Air)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 91% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5A Homologazioak CE