MAP80-4004
BelBel
MAP80-4004 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAP80-4004
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CNVRTR 5V 24V -15V 15V 80W
Fitxak:
  • Mezua
MAP80-4004ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAP80-4004 fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CNVRTR 5V 24V -15V 15V 80W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4017 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 15V Tentsioa - Irteera 3 -15V
Tentsioa - Irteera 2 24V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 2.6kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 7.20" L x 4.20" W x 1.80" H (182.9mm x 106.7mm x 45.7mm)
Series MAP80 Energia (Watts) 80W
Beste izenak MAP804004
Q1162496
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 4 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da Yes
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 4 Output 5V 24V -15V 15V 14A, 2A, 1A, 1A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 14A, 2A, 1A, 1A Homologazioak CE
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MAP80-4004G
MAP80-4004G
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: AC/DC CNVRTR 5V 24V +/-15V 80W