MAP40-3003G
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAP40-3003G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MAP40-3003Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAP40-3003G fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1322 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -15V
Tentsioa - Irteera 2 15V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 2.6kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm)
Series MAP40 Energia (Watts) 40W
Beste izenak 179-2978
MAP40-3003G-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 3 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da Yes
Eraginkortasuna 70% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 3A, 2A, 200mA 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3A, 2A, 200mA Homologazioak CE