MAP140-1024G
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAP140-1024G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 80W
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 390 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 390 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
MAP140-1024Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAP140-1024G fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 80W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 390 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 2.6kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 7.00" L x 4.30" W x 1.80" H (177.8mm x 109.2mm x 45.7mm)
Series MAP140 Energia (Watts) 80W (140W Forced Air)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.6A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 4.6A