MAP110-4200
BelBel
MAP110-4200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MAP110-4200
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CNVRTR 12V 24V -12V 5V 80W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MAP110-4200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MAP110-4200 fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CNVRTR 12V 24V -12V 5V 80W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2995 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 5V Tentsioa - Irteera 3 -12V
Tentsioa - Irteera 2 24V Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 4.242kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 7.00" L x 4.30" W x 1.97" H (177.8mm x 109.2mm x 50.0mm)
Series MAP110 Energia (Watts) 80W (110W Forced Air)
Beste izenak 179-2505
MAP110-4200-ND
MAP1104200
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 4 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da Yes
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 4 Output 12V 24V -12V 5V 5A, 4A, 1A, 2A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5A, 4A, 1A, 2A Homologazioak CB, cCSAus, CE