M24308/2-25F
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M24308/2-25F
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Fitxak: M24308/2-25F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
M24308/2-25Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M24308/2-25F fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2000 pcs Datuen fitxa M24308/2-25F.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series Military, MIL-C-24308, M24308
Packaging Bulk Beste izenak CM24308/2-25F
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako mota Signal