LWN1240-6EM1K2
BelBel
LWN1240-6EM1K2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LWN1240-6EM1K2
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
Fitxak: LWN1240-6EM1K2.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
  • Mezua
LWN1240-6EM1K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LWN1240-6EM1K2 fabrikatzailea Bel
deskribapena DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 3233 pcs Datuen fitxa LWN1240-6EM1K2.pdf
pisu 1400g Tentsioa - nominala 27.3V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Enclosed
Amaiera estiloa Terminal Block Tamaina / dimentsioa 4.47" L x 4.06" W x 5.43" H (113.60mm x 103.00mm x 138.00mm)
Series Melcher W Energia - Max 230W
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Gelaxken kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza Enclosed Battery Charger 27.3V 8.4A 24V Kargaren ordua -
Korrontearen korrontea - Geh 8.4A Bateria Kimika Lead Acid
Bateria tamaina zelularra 24V Homologazioak cCSAus, CE, cULus, NEMKO
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LWN1301-6EG
LWN1301-6EG
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12.35V 250W
Stockean: 226 pcs
Deskarga:
RFQ
LWN1140-6EM1G
LWN1140-6EM1G
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 12V
Stockean: 270 pcs
Deskarga: LWN1140-6EM1G.pdf
RFQ
LWN1240-6EM1
LWN1240-6EM1
deskribapena: DIN RAIL 230W 25.68V BATT CHARGR