LT1240-7DZ
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LT1240-7DZ
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC BATTERY CHARGER 28.25V 14.
Fitxak:
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
  • Mezua
LT1240-7DZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LT1240-7DZ fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC BATTERY CHARGER 28.25V 14. Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 3657 pcs Datuen fitxa
pisu 3000g Tentsioa - nominala 27.25V
Tentsioa - Input 85 ~ 255 VAC Mota Enclosed
Amaiera estiloa Terminal Block Tamaina / dimentsioa 6.63" L x 5.57" W x 4.40" H (168.50mm x 141.50mm x 111.00mm)
Series Melcher T Energia - Max 500W
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C Gelaxken kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza Enclosed Battery Charger 27.25V 14.5A 24V Kargaren ordua -
Korrontearen korrontea - Geh 14.5A Bateria Kimika Lead Acid
Bateria tamaina zelularra 24V Homologazioak cCSAus, CE