LKP5660-9ER
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LKP5660-9ER
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 2X24V 250W
Fitxak: LKP5660-9ER.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
  • Mezua
LKP5660-9ERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LKP5660-9ER fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 2X24V 250W Lead Free Status / RoHS egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Kopurua eskuragarri 4150 pcs Datuen fitxa LKP5660-9ER.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 24V Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Series Melcher K Energia (Watts) 250W
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 2 Output 24V 24V 5.2A, 5.2A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 5.2A, 5.2A