LK5660-7R
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LK5660-7R
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 2X24V 150W
Fitxak: LK5660-7R.pdf
  • Mezua
LK5660-7Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LK5660-7R fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 2X24V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5548 pcs Datuen fitxa LK5660-7R.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 24V Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Series Melcher K Energia (Watts) 150W
Beste izenak LK 5660-7R
LK 5660-7R-ND
Q1660869
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 2 Output 24V 24V 3A, 3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3A, 3A Homologazioak cCSAus, CE, cULus, NEMKO