LK2320-7R
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LK2320-7R
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 2X12V 150W
Fitxak: LK2320-7R.pdf
  • Mezua
LK2320-7Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LK2320-7R fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 2X12V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6681 pcs Datuen fitxa LK2320-7R.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 12V Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Series Melcher K Energia (Watts) 150W
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Load Sharing, Universal Input Eraginkortasuna 81%
Deskribapen zehatza Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 2 Output 12V 12V 6A, 6A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 6A, 6A