LK1501-9ER
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LK1501-9ER
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 150W
Fitxak: LK1501-9ER.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 98 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 98 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LK1501-9ERren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LK1501-9ER fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98 pcs Datuen fitxa LK1501-9ER.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 2.8kV Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC
Mota Enclosed, Conformal Coated Tamaina / dimentsioa 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (168.0mm x 111.0mm x 80.0mm)
Series Melcher K Energia (Watts) 150W
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 84% Deskribapen zehatza Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 15V 10A 100 ~ 240 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Homologazioak cCSAus, CE, NEMKO