LDT2400-170
BelBel
LDT2400-170 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDT2400-170
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 170V 2400W
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 49 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 49 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
LDT2400-170ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDT2400-170 fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 170V 2400W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 170V
Tentsioa - isolamendua 4.2kV Tentsioa - Input 340 ~ 550 VAC (3PH)
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 3.98" L x 9.17" W x 6.30" H (101.0mm x 233.0mm x 160.0mm)
Series LDT2400 Energia (Watts) 2400W
Beste izenak 179-2924 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 170V 14A 340 ~ 550 VAC (3PH) Input Uneko - Irteera (Max) 14A