LDN120-12
BelBel
LDN120-12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDN120-12
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 120W
Fitxak: LDN120-12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
LDN120-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDN120-12 fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 120W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1049 pcs Datuen fitxa LDN120-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 4.2kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.33" L x 1.57" W x 4.53" H (110.0mm x 40.0mm x 115.0mm)
Series LDN120 Energia (Watts) 120W
Beste izenak 179-2878 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 84% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 7A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 7A Homologazioak -
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LDN-04-B
LDN-04-B
fabrikatzaileak: E-Switch
deskribapena: SWITCH SLIDE DIP SPST 10MA 5V
Stockean: 94256 pcs
Deskarga:
RFQ
LDN120-24P
LDN120-24P
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 120W ORING
Stockean: 1044 pcs
Deskarga: LDN120-24P.pdf
RFQ
LDN-08-B
LDN-08-B
fabrikatzaileak: E-Switch
Deskarga:
LDN20-12
LDN20-12
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 20W
Deskarga: LDN20-12.pdf
LDN-06-B
LDN-06-B
LDN20-5
LDN20-5
deskribapena: AC/DC CONVERTER
Deskarga: LDN20-5.pdf
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 240W
Stockean: 835 pcs
Deskarga: LDN240-12.pdf
LDN-10-B
LDN-10-B