IES020ZG-A
BelBel
IES020ZG-A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IES020ZG-A
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 20W
Fitxak: IES020ZG-A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IES020ZG-Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IES020ZG-A fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5250 pcs Datuen fitxa IES020ZG-A.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 72V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series IES Energia (Watts) 20W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak 179-2136 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 36V - 72V Input Uneko - Irteera (Max) 4A