IAD012ZHH
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IAD012ZHH
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 12W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
IAD012ZHHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IAD012ZHH fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4151 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 34V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.42" H (50.8mm x 25.4mm x 10.7mm)
Series IAD Energia (Watts) 12W
Packaging Bulk Pakete / kasua 6-DIP Module
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 82% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 500mA, 500mA 34V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA, 500mA Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High