HHS60ZE-NT
BelBel
HHS60ZE-NT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HHS60ZE-NT
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 198W
Fitxak: HHS60ZE-NT.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
HHS60ZE-NTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HHS60ZE-NT fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 198W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2842 pcs Datuen fitxa HHS60ZE-NT.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Series HHS Energia (Watts) 198W
Packaging Tray Pakete / kasua 9-DIP Module, 1/2 Brick
Beste izenak 179-2245 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 60A 36V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 60A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HHSS 025 0150 20
HHSS 025 0150 20
fabrikatzaileak: B&F Fastener Supply
deskribapena: CAP SCREW HEX 1/4"-20
Stockean: 173128 pcs
Deskarga: HHSS 025 0150 20.pdf
RFQ
Stockean: 173506 pcs
Deskarga: HHSS 025 0200 20.pdf
RFQ
HHS60ZB-NT
HHS60ZB-NT
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC DC CONVERTER 1.8V 108W
Deskarga: HHS60ZB-NT.pdf
HHS05Z55-NT7
HHS05Z55-NT7
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC DC CONVERTER 53.7V 260W
Deskarga:
HHS60ZE-NT9
HHS60ZE-NT9
deskribapena: DC DC CONVERTER 2.5V 150W
Deskarga: HHS60ZE-NT9.pdf
HHS60ZD-NT
HHS60ZD-NT