HDCC-150W-A
BelBel
HDCC-150W-A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HDCC-150W-A
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 150W
Fitxak: HDCC-150W-A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
HDCC-150W-Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HDCC-150W-A fabrikatzailea Bel
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4693 pcs Datuen fitxa HDCC-150W-A.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -12V
Tentsioa - Irteera 2 12V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 100, 120, 220, 230, 240 VAC
Mota Linear Tamaina / dimentsioa 15.00" L x 4.88" W x 4.55" H (381.0mm x 124.0mm x 115.6mm)
Series Linear DCC Energia (Watts) 150W
Beste izenak 179-2077
HDC-150W-A
PW9975
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Irteera kopurua 3 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 45% Deskribapen zehatza Linear AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 12A, 3.4A, 3A 100, 120, 220, 230, 240 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 12A, 3.4A, 3A Homologazioak -
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HDCC150W-A+G
HDCC150W-A+G
fabrikatzaileak: Ault / SL Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 142W