HBC25ZH-T
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HBC25ZH-T
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 300W
Fitxak: HBC25ZH-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
HBC25ZH-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HBC25ZH-T fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 300W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2992 pcs Datuen fitxa HBC25ZH-T.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Intermediate Bus Converter Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Series HBC Energia (Watts) 300W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module, 1/2 Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 92% Deskribapen zehatza Intermediate Bus Converter DC DC Converter 1 Output 12V 25A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 25A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High