EK2320-9ERG
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EK2320-9ERG
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER 2X12V 144W
Fitxak: EK2320-9ERG.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 105 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 105 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
EK2320-9ERGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EK2320-9ERG fabrikatzailea Bel
deskribapena DC/DC CONVERTER 2X12V 144W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105 pcs Datuen fitxa EK2320-9ERG.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 12V Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 2.8kV Tentsioa - Sarrera (min) 67V
Tentsioa - Input (Max) 385V Mota Enclosed, Conformal Coated
Tamaina / dimentsioa 6.60" L x 4.40" W x 3.20" H (167.6mm x 111.8mm x 81.3mm) Series Melcher K
Energia (Watts) 144W Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Chassis Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 82%
Uneko - Irteera (Max) 6A, 6A Homologazioak CE, cCSAus, NEMKO