DSP1N5S15
BelBel
DSP1N5S15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSP1N5S15
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W
Fitxak: DSP1N5S15.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
DSP1N5S15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSP1N5S15 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4091 pcs Datuen fitxa DSP1N5S15.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 700V
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.27" W x 0.40" H (19.6mm x 6.9mm x 10.2mm)
Series DSP1 Energia (Watts) 1W
Packaging Bulk Pakete / kasua 4-SIP Module
Beste izenak 179-1072 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 73%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 65mA 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 65mA