DSP1N5D12
BelBel
DSP1N5D12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSP1N5D12
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Fitxak: DSP1N5D12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
DSP1N5D12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSP1N5D12 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4112 pcs Datuen fitxa DSP1N5D12.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 700V
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 5.5V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.27" W x 0.40" H (19.6mm x 6.9mm x 10.2mm)
Series DSP1 Energia (Watts) 1W
Packaging Bulk Pakete / kasua 5-SIP Module
Beste izenak 179-1076
DSP1N5D12-0A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 70%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 40mA, 40mA 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 40mA, 40mA