DCR37STF179C
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCR37STF179C
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DSUB 37 F WW TIN
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
DCR37STF179Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCR37STF179C fabrikatzailea Bel
deskribapena DSUB 37 F WW TIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1673 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera - Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C)
Shell Material, Amaitu - Series -
Packaging - Beste izenak CDCR37STF179C
Tenperatura operatiboa - Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala - Flange Feature -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala - Harremanetarako formularioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu -
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore - Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DCR37SF179
DCR37SF179
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 37 F WW .375 R FLOA ZIN
Stockean: 2110 pcs
Deskarga:
RFQ
DCR37P
DCR37P
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 37 M SOD R FLOA G ZINC
Stockean: 5567 pcs
Deskarga:
RFQ
DCRF381783R20JB
DCRF381783R20JB
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: RES WATER COOLED 3.2OHM 5% 1500W
Stockean: 139 pcs
Deskarga: DCRF381783R20JB.pdf
DCR37ST
DCR37ST
deskribapena: DSUB 37 F SOD R FLOA TIN