DCDM-21PSB
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCDM-21PSB
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena MIC 21 P SOD
Fitxak: DCDM-21PSB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DCDM-21PSBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCDM-21PSB fabrikatzailea Bel
deskribapena MIC 21 P SOD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6790 pcs Datuen fitxa DCDM-21PSB.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Material, Amaitu Aluminum, Yellow Chromate Cadmium Plated Series Dura-Con™
Packaging - Beste izenak CDCDM-21PSB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 135°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Etxebizitza materiala - Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ezaugarriak Shielded Deskribapen zehatza 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal