DCDH-21SSBN
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCDH-21SSBN
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Fitxak: 1.DCDH-21SSBN.pdf2.DCDH-21SSBN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 653 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 653 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
DCDH-21SSBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCDH-21SSBN fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 653 pcs Datuen fitxa 1.DCDH-21SSBN.pdf2.DCDH-21SSBN.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua -
Shell Material, Amaitu Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless Series Dura-Con™
Packaging - Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 21
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Harsh Environment
Etxebizitza materiala Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (4-40)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Signal