DBUE25PTI
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBUE25PTI
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DSUB 25 M CRIMP CLIN G30 TIN
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
DBUE25PTIren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBUE25PTI fabrikatzailea Bel
Kopurua eskuragarri 4910 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin Plated Series D*U
Packaging - Beste izenak CDBUE25PTI
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Flange Feature Cable Side (4-40)
Ezaugarriak Grounding Indents Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako mota Signal