DAE15PF179C
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAE15PF179C
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DSUB 15 M WW .585" CLIN G ZI
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DAE15PF179Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAE15PF179C fabrikatzailea Bel
Kopurua eskuragarri 5376 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Wrap Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series BASIC® D
Packaging - Beste izenak CDAE15PF179C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polyester, Glass Filled
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 5A