CN0967C22S55P9-200
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CN0967C22S55P9-200
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: CN0967C22S55P9-200.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 612 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 612 pcs
  • Mezua
CN0967C22S55P9-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CN0967C22S55P9-200 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 612 pcs Datuen fitxa CN0967C22S55P9-200.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu - Series MIL-DTL-26500, CN0967
Packaging Bulk Beste izenak CCN0967C22S55P9-200
Orientazio 9 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.106" (28.09mm)