CN0967C22G19S7-200
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CN0967C22G19S7-200
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak: CN0967C22G19S7-200.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 793 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 793 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CN0967C22G19S7-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CN0967C22G19S7-200 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 793 pcs Datuen fitxa CN0967C22G19S7-200.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-19 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, CN0967
Packaging Bulk Beste izenak CCN0967C22G19S7-200
Orientazio 7 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 1.106" (28.09mm)