CN0967C22G19P10-200
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CN0967C22G19P10-200
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak: 1.CN0967C22G19P10-200.pdf2.CN0967C22G19P10-200.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 739 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 739 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CN0967C22G19P10-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CN0967C22G19P10-200 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 739 pcs Datuen fitxa 1.CN0967C22G19P10-200.pdf2.CN0967C22G19P10-200.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-19 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, CN0967
Packaging Bulk Beste izenak CCN0967C22G19P10-200
Orientazio 10 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 (Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala -
Ingress Protection Environment Sealed Ezaugarriak -
Uneko balorazioa - Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore -
Kable irekitzea 1.106" (28.09mm) Backshell materiala, Plate -