CN0967C18A14P9-200
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CN0967C18A14P9-200
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP
Fitxak:
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
CN0967C18A14P9-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CN0967C18A14P9-200 fabrikatzailea Cinch Connectivity Solutions
deskribapena CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1167 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Sealed
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Anodized
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-26500, CN0967
RoHS egoera Bulk Beste izenak CCN0967C18A14P9-200
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia CN0967C18A14P9-200
Diametro handiak hornituak 18-14 Ezaugarriak Shielded
Zabaldutako deskribapena 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold deskribapena CONN RCPT MALE 14POS GOLD CRIMP