CN0966B22G19SN-200
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CN0966B22G19SN-200
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak: CN0966B22G19SN-200.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 573 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 573 pcs
  • Mezua
CN0966B22G19SN-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CN0966B22G19SN-200 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 573 pcs Datuen fitxa CN0966B22G19SN-200.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-19 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series MIL-DTL-26500, CN0966
Packaging Bulk Beste izenak CCN0966B22G19SN-200
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 (Power) Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Sealed
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground, Self Locking Mota atxikitzea Threaded
Harremanetarako materiala - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea 1.106" (28.09mm)